
Zbiórka drużyny – 11.11.2025
Druhowie!
Zgodnie z terminarzem za 2 tygodnie widzimy się 11 listopada na zbiórce drużyny, aby wspólnie obchodzić 107. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Przesyłamy szczegóły:
Termin: wtorek, 11 listopada
Godzina i miejsce zbiórki: 9:00, miejsce ogniskowe w Lasku Marcelińskim
Godzina i miejsce zakończenia: 12:00, miejsce ogniskowe w Lasku Marcelińskim
Ekwipunek indywidualny:
> Strój adekwatny do pogody
> Pełne umundurowanie (Rogatywka/kapelusz, bluza mundurowa, pasek ZHR, długie spodnie mundurowe)
> Wygodne buty trekkingowe
> Mały plecak
> Woda min. 1 litr
> Termos z ciepłą herbatą
> IWH (nóż, zapałki, kompas, latarka + baterie, notatnik + długopis, krzesiwo)
> Śpiewnik (jeżeli posiadasz)
> Rogal świętomarciński 😉
Ekwipunek zastępowy:
> Proporzec zastępu
> Apteczka zastępu
Mamy nadzieję na wysokie zaangażowanie z Waszej strony i wspólne świętowanie tego Narodowego Święta Niepodległości w gronie drużyny.

Przyboczny
ćw. Jakub Jabłoński
„Obowiązkowy Jastrząb”
