Zbiórka drużyny – 11.11.2025

Druhowie!
Zgodnie z terminarzem za 2 tygodnie widzimy się 11 listopada na zbiórce drużyny, aby wspólnie obchodzić 107. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Przesyłamy szczegóły:

Termin: wtorek, 11 listopada
Godzina i miejsce zbiórki: 9:00, miejsce ogniskowe w Lasku Marcelińskim
Godzina i miejsce zakończenia: 12:00, miejsce ogniskowe w Lasku Marcelińskim

Ekwipunek indywidualny:
   > Strój adekwatny do pogody
   > Pełne umundurowanie (Rogatywka/kapelusz, bluza mundurowa, pasek ZHR, długie spodnie mundurowe)
   > Wygodne buty trekkingowe
   > Mały plecak
   > Woda min. 1 litr
   > Termos z ciepłą herbatą
   > IWH (nóż, zapałki,
kompas, latarka + baterie, notatnik + długopis, krzesiwo)
   > Śpiewnik (jeżeli posiadasz)
   > Rogal świętomarciński 😉

Ekwipunek zastępowy:
   > Proporzec zastępu
   > Apteczka zastępu

Mamy nadzieję na wysokie zaangażowanie z Waszej strony i wspólne świętowanie tego Narodowego Święta Niepodległości w gronie drużyny.


Przyboczny
ćw. Jakub Jabłoński
„Obowiązkowy Jastrząb”